O nás
About Us

Kdo jsme?

Jsme nezisková filmová společnost zabývající se tvorbou krátkých filmů či klipů. Naše malá společnost vznikla čirou náhodou, tak jako to bývá u malých neziskovek.


Proč název Amateur Film?

Na světě je již dost "profíků", tak proč si pořád nadsazovat? Pravda je, že nejsme žádní světoborci a kdo ví, co ještě. Podle nás je na světě jen jeden profesionál...nikdo o sobě nemůže tvrdit, že je profesionál, protože pak lže sám sobě i ostatním. Proto ten skromný název.


Co od nás můžete čekat?

Postupem času Vám přinášíme nová videa a filmy. Je tu taky možnost o výpomoc nebo o vytvoření Vašeho díla. Dohodnout se s námi můžete přes internetové komunikační prostředky. Uvědomte si, že jsme lidé zaměstnaní a toto je pouze náš vedlejší koníček.O našem týmu

Jakub Šimandl

Jsem studentem střední odborné školy. Mezi mé záliby patří hlavně tvorba grafického designu, práce s videii, ale také si rád zaběhám, nebo zapracuji na musculátech. Lidem velmi rád poradím, když něco potřebují (pokud je to ovšem možné a v mých silách). Takže pokud máte problémy či dotazy, nebojte se mi je svěřit.


Petr Šimandl

Informace o mně se připravují.


Pavel Kutina

Informace o mně se připravují.